Deze advertentie is 25051 keer bekeken. |
Bedrijf / locatie
Een prachtig restaurant / snacksalon aan het koningsplein in Asten.
Prima restaurant met een mooi groot terras voor het bedrijf waar u heerlijk kunt genieten van een koel drankje, een lekker ijsje en natuurlijk een goede lunch of diner.
Van ouds her is de familie van Seccelen reeds lange tijd in het vak en serveert met plezier de heerlijkste gerechten tegenover de kerk van Asten.
Er lopen diverse fietsroutes langs het bedrijf, u bent van harte welkom om uw elektrische fiets bij te laden en tijdens de oplading te genieten van onze brabantse gezelligheid en natuurlijk de heerlijkste lunchgerechten of versnaperingen.
Actie / aanbieding / overig
Wij beschikken over meerdere oplaadpunten voor uw elektrische fiets en willen ook graag uw oplaadpunt zijn in de provincie Noord-Brabant in het altijd gezellige Asten.